اعطای اعتبارنامه نماینده منتخب مردم شریف آشتیان، تفرش و فراهان

طی مراسمی اعتبارنامه سینا کمالخانی نماینده منتخب مردم شریف آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس یازدهم با حضور فرماندار تفرش، اعضای هیات نظارت بر انتخابات و اعضای هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعطا شد.

فراهانی، فرماندار تفرش در ابتدای این مراسم به بیان گزارشی از روند کنترل و درمان بیماری کرونا در شهرستان تفرش پرداخت و اظهار داشت: خوشبختانه استان مرکزی و به ویژه تفرش پایین‌ترین آمار ابتلا را داشته و تاکنون آماری از فوت همشهریان نداشته‌ایم.

فرماندار تفرش با بیان اینکه انتخابات یازدهمین دوره مجلس در این حوزه انتخابیه با مشارکت بالای مردم صورت گرفت،‌ اذعان داشت: انتخابات مجلس با تلاش دلسوزانه و متعهدانه مسئولان ذیربط و با مشارکت بالای مردم برگزار شد و اکنون برای برگزیده این حوزه انتخابیه آرزوی موفقیت داریم.

همچنین احمدی‌پور به نمایندگی از هیات نظارت بر انتخابات و محبعلی به نمایندگی از هیات اجرایی، ضمن تقدیر از زحمات و عملکرد مسولان برگزاری انتخابات، برای سینا کمالخانی نماینده منتخب آرزوی موفقیت کردند.

در ادامه سینا کمالخانی با تاکید بر نقش انتخابات در نظام مردمسالاری دینی اظهار داشت: همانطور که امام راحل و مقام معظم رهبری عزم و اراده مردم را در انتخاب مسئولان و نمایندگان مجلس از اهم امور کشور خوانده‌اند، باعث افتخار است که در این دوره نیز مردم با مشارکت حداکثری و رای قاطع خود، بنده را شایسته خدمتگزاری و راهیابی به قوه مقننه دانستند.

نماینده منتخب حوزه انتخابیه آشتیان، تفرش و فراهان همچنین اظهار داشت: حوزه انتخابیه من با کمبودها و غفلت‌هایی طی سالیان گذشته روبرو بوده که امیدوارم در مجلسی اثرگذار و در سایه حمایت مسئولان سه شهرستان آشتیان، تفرش و فراهان رسالت خود را در این مسئولیت به نحو احسن انجام دهم.

کمالخانی در پایان از زحمات نماینده فعلی این حوزه انتخابیه تقدیر کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم از تجربیات نماینده فعلی و همچنین نمایندگان ادوار در راستای تسریع در حل مشکلات و معضلات حوزه بیشترین بهره را کسب کنیم.

مدیریت هوشمند بحران، حلقه مفقوده بحران کرونا
شفافیت آرای نمایندگان، مجلس را به اتاق شیشه‌ای تصمیم‌گیری کشور تبدیل می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پنج × سه =

فهرست