قرارگاه خاتم‌الانبیاء یکی از ظرفیت‌های بالنده، پویا و انقلابی کشور

سینا کمالخانی در مصاحبه ای با خبرگزاری تسنیم اشاره کرد: قرارگاه خاتم الانبیا یکی از ظرفیت‌های بالنده، پویا و انقلابی کشور است که چه در دوران تحریم و دوران‌های مختلف بازویی توانمند برای نهادهای اجرایی علی‌الخصوص دولت بوده است.

منتخب مردم فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس یازدهم با اشاره به جایگاه قرارگاه خاتم الانبیا به خبرنگار اقطاع نیوز گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء کارنامه درخشانی در بحث سازندگی، عمرانی، توسعه، آبرسانی، بنادر و توسعه شهری در سطح کشور داشته و در مواردی که از توان بخش خصوصی خارج بوده، خلاءهای بخش خصوصی را پر کرده است.

سینا کمالخانی افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء بازوی امین دولت بوده و هرجا از قرارگاه خواسته شده کمک کرده و با ورود خود، خلاء‌ها و پروژه‌های ناتمام را تکمیل کرده به طوری که دولت‌های مختلف از قرارگاه رضایت‌مندی داشته‌اند و امروز نیز باتوجه به وضع کشور و اوج تحریم‌ها بزرگترین پروژه‌های اقتصادی کشور مثل ستاره خلیج فارس، فازهای مختلف پارس جنوبی، آزادراه‌ها و مترو و بخش فولاد و مس را با تعامل و ظرفیت سازی خوب به بهره برداری رسانده است.

وی تصریح کرد: قرارگاه خاتم الانبیا یکی از ظرفیت‌های بالنده، پویا و انقلابی کشور است که چه در دوران تحریم و دوران‌های مختلف بازویی توانمند برای نهادهای اجرایی علی‌الخصوص دولت بوده و این قرارگاه یکی از مثال‌های موفق اتکا به نیروی داخلی و اقتصاد درون‌زاست.

کمالخانی بیان کرد: وظیفه دولت و مجلس است که از نهادهای موفق و انقلابی کشور بیش از پیش در جهت پیشرفت و توسعه و رشد کشور نهایت استفاده را بکنند تا در زمینه زیرساخت‌ها و بسترها کمتر به نیروها و متخصصان خارجی وابسته باشیم.

 

منبع: https://tn.ai/2219083

کمالخانی:‌ نماینده‌ کارنامه‌دار نیازی به تبلیغات شب انتخاباتی ندارد
نترسید، نترسیم و نترسانیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

5 × دو =

فهرست